Shpurja e hundës i kushton 20-vjeçares, nga infeksioni mbetët e paralizuar

Layane Dias kishte shpuar hundën në korrik të 2018-ës kur ajo ishte 20 vjecare, shkruan ‘Daily Mail’

Në fillim ajo mendonte se ishte infeksion, por kjo coi në ethe dhe pastaj ndjeu dhimbje të mëdha në këmbët e saj.

Dhimbja e saj u bë e madhe, aq se bëri atë të palëvizshme.

Mjekët thuhet se po përpiqen të japin një diagnozë të saktë derisa zbuluan ‘Staphylococcus aureus’ të baktereve në gjakun e saj.

Shikoni pamjet më poshtë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *