Sherr për Enver Hoxhën, përplasje fizike tek Varrezat e Dëshmorëve (FOTO)

Një sherr fizik mes ithtarëve të Enver Hoxhës dhe qytetarëve ka ndodhur vetëm pak minuta më parë tek “Varrezat e Dëshmorëve“.

Shkak për këtë sherr është bërë Enver Hoxha.

Mësohets e ithtarët e diktatorit kanë brohoritur “Rroftë EnverHoxha“, ndërsa një tjetër qytetar ka reaguar “Enver Hoxha te q.. r…”

Kaq ka mjaftuar për të nisur një sherr fizik mes tyre i cili u ndalua pas ndërhyrjes së policisë e cila ka shoqëruar disa persona.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *