Lajmet e fundit
Kryefaqja / Artikuj / Rrah prindërit dhe bashkëshorten, arrestohet i dyshuari në Gjakovë

Rrah prindërit dhe bashkëshorten, arrestohet i dyshuari në Gjakovë

Një person është arrestuar në qytetin e Gjakovës pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë fizike ndaj prindërve dhe bashkëshortes.
Personat e lënduar kanë pranuar tretman mjekësor, kurse i dyshuara pasi intervistimit është dërguar në mbajtje

 

 

Rreth s.admin

Shikoni Gjithashtu

Gruaja që lindi 44 fëmijë

Një grua nga Uganda me 44 fëmijë, rrëfehet për jetën e saj Njerëzit ndonjëherë nuk …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money