Lajmet e fundit
Kryefaqja / ShowBiz / Rikthehet fuqishëm Mimoza Nelaj, vjen me ‘Sa halle e probleme’ (Video)

Rikthehet fuqishëm Mimoza Nelaj, vjen me ‘Sa halle e probleme’ (Video)

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare Mimoza Nelaj është rikthyer në skenën shqiptare me një projekt të ri të titulluar ‘Sa halle e probleme’, projekt ky i punuar me tekst nga Avni Qahili dhe muzikë nga Ramadan Selimi ndërkohë që projekti është publikuar në platformën më të madhe ArkivaShqip. Mimosa, përndryshe është shumë aktive në muzikë duke qenë e pranishme në ahengje e mbrëmje familjare kudo që jetojnë shqiptarët.

https://youtu.be/TGvCS2doQgM

Rreth a redaktor

Shikoni Gjithashtu

Papritmas mori fund edhe një lidhje tjetër e showbizit

Çifti i njohur i showbizit i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Rep-artistja amerikane Cardi …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money