Lajmet e fundit
Kryefaqja / ShowBiz / Një yll i ri në skenën shqiptare, Aida publikon projektin ‘Mos e le’ (Video)

Një yll i ri në skenën shqiptare, Aida publikon projektin ‘Mos e le’ (Video)

E njohur me emrin e artit Aida, e lindur dhe e rritur në Austri por me prejardhje nga Rahoveci, 19 vjeçarja Aida Gashi me muzikë ka nisur që në moshë të re si 7 vjeçe.
Projektin me të cilin tashmë prezantohet me titull ‘Mos e le’ është i pari që është punuar në mënyrë profesionale në gjuhën shqipe nga Royal Music Group. Ndërsa në youtube është publikuar nga platforma më e madhe shqiptare ArkivaShqip.
https://youtu.be/SpHkvMoE19A

Rreth a redaktor

Shikoni Gjithashtu

Kjo punëtore ndërtimi po çmend të gjithë meshkujt, mësohet arsyeja

Pasi punonjësja 26-vjeçare e ndërtimit, Nicke Lambert u ndalua dhe u fotografua gjatë një dite …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money