Një tjetër baladë në duet vjen nga Edita Gash

Këngëtarja e njohur Edita Gashi ka vendosur që të vijë këtë pranverë me një tjetër këngë të cilën e ka realizuar në zhanrin baladë ndërsa vjen në duet përsëri me këngëtarin Zyber Avdiu. Ka zgjedhur pikërisht zhanrin baladë pasiqë të dy këngëtarët janë kultivues të muzikës live gjë që baladat ju shkojnë së së miri dhe ky bashkëpunim vjen pas duetit të parë të suksesshëm që realizuan muaj më parë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *