Lajmet e fundit
Kryefaqja / ShowBiz / Nikita Preka, pret mbeshtetjen e shqiptareve neser ne World 2018.

Nikita Preka, pret mbeshtetjen e shqiptareve neser ne World 2018.

Sic kemi mbajtur ne koherence keto kohe perqafesimin e Nikita Preka ne Miss Bota 2018, deshirojme tu kujtojme te gjithe shqiptareve qe te votojne ne faqen zyrtare te Miss World 2018 per emrin shqiptares sone te bukur. Vec bukurise qe e karakterizon vajzen e veriut te Shqiperise, ajo na ben krenare jashte mase me pergatitjen e saj dhe projektin human qe ka deshire te realizoje me pas ne Shqiperi per edukimin e femijeve. Kujtojme se Nikita ka mbaruar per Finance ne Britani te Madhe e pritet te marre certifikimin si kontabel i miratuar. Le ta mbeshtesim sa me shume kete vajze shqiptare me kaq shume cilesi per ne dhe Flamurin kuq e zi! Suksese Nikita!

https://missworld.com/?fbclid=IwAR1yPuPFjij4BkM8I4nd8ga-zby6LH_18RHWsEY84_giwrehKSCHTXshcbM#/contestants/5364

Rreth a redaktor

Shikoni Gjithashtu

Papritmas mori fund edhe një lidhje tjetër e showbizit

Çifti i njohur i showbizit i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Rep-artistja amerikane Cardi …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money