Nëna shiste gjakun për të na rrit , Burri më përdhunon dhe më malltreton çdo natë sepse…!

Mami shiste gjakun per te na rrit , Burri me perdhunon dhe me maltreton gjdo nat sepse – Mirbrema dua dhe un te shkruaj historin time po shkruaj nga fb e nje shoqes time Ju lutem anomin Sot jam 23vjec dhe po e shkruaj historin time gjerat me te rendesishme . Hostoria ime filloj kur isha e vogel Zoti me la jetime ,, me mori babin dhe vellain aty jeta ime ndryshoj perfundimisht. Ngela vetem me mamin dhe motren e vogel . Per te na ushqyer mami shiste gjakun e saj dhe punonte shum qe mos te na mungonte gj . Pas 2-3vitesh na mori tezja ne germani  u detyrova te hiqja dor nga shkolla dhe te punoja ne germani bashk me mamin ne nje fabrik turshish .Pas disa muajsh pun aty mami me njohu me nje cun shqiptar isha vetem 15vjec Ai ishte si nje engjell per mua Kisha besim dhe ndjeva ngrohtesi tek ai ai ishte mbeshtjetja qe me kishte munguar nga babi dhe vllai Pas nje njohje lidhje ne moshen 16vjec u lidha me ate sot e kesaj dite jam me ate bejm 7vjet bshk ,por sot nuk eshte nje engjeell ,eshte kthyer ne djall . Eshte shum xheloz as tek pragu deres nuk me len te dal , Me ka rrahur , me keqtrajton , me shah dhe me ofendon me falni per shprehjen por edhe me ka perdhenuar si mos me keq me trajton sikur me ka shebetore nuk di te thot nje fjal te mir te bukur t me ngrohi zmr Me sheh me lot ne sy dhe nuk i behet von per mua . Per cdo gje qe nk i shkon mbar thot qe e kam un faji Kam ikur dy here nga shtepia por jam kthyer ngaqe e kam dashur , por tani e vetmja gje qe ndjej per ate esht urretje dhe dua ta shoh te vuaj te qaj sic kam qar un cdo nat cdo sekond kur me keqtrajtonte . Femij nk kemi akoma Zoti pa ma dhene akoma mir ma mori prap para 2muajsh isha 2muajshe gjysem kur hoqa femijen se nga mrz trishtim keqtrajtimi me kishte vdekur dhe prap me bn mu Fajtore per humbjen e femijes, Un nuk di si te sillem me me ate njeri kam provu ti flas ta bej te llogjikoj por e vetmja fjal qe din te thot eshte ..keshtu jm nuk ndryshoj gruaja nk do dashuri keshtu duhet . Jam vetvrar 2here por kam shpetuar kam qene ne depresojn te madh dhe jam akoma . Do doja keshillat e juaja si do vepronit ju ne kte rast ? Faleminderit qe harxhuat kohen tuaj duke lexuar historin time

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *