Lajmet e fundit
Kryefaqja / ShowBiz / “My loco” një super projekt nga Mergim Mjeku

“My loco” një super projekt nga Mergim Mjeku

Mërgim Mjeku ka sjell projektin e ri “My Loco”.

Ky projekt është realizuar edhe me videoklip që është punuar nga”Filmnation”, shkruan lajmi24.

Kënga tanimë është në kanalin zyrtar, Youtube dhe pritet që të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku

Rreth a redaktor

Shikoni Gjithashtu

Rikthehet fuqishëm Mimoza Nelaj, vjen me ‘Sa halle e probleme’ (Video)

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare Mimoza Nelaj është rikthyer në skenën shqiptare me një …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money