Lajmet e fundit
Kryefaqja / ShowBiz / Lansohet kënga më e re nga Nordi, ai flet për detajet e projektit (Video)

Lansohet kënga më e re nga Nordi, ai flet për detajet e projektit (Video)

Artisti i ri por shumë i talentuar Rinor Durmishaj i njohur me emrin artistik Nord, sapo ka publikuar projektin e ri muzikore.

Kënga quhet “Prapë” dhe është punuar nga ZzapnChriss me tekst nga artisti Fuego.

Nord ka vendosur qe këtë projekt ta sjellë me videoklip dhe ashtu ka ndodhur, ai punën ia ka besuar kompanisë ‘Filmnation’ ku dhe është nda i kënaqur.

“Kam punuar gjatë për këtë projekt dhe besoje që do të pritet mirë nga publiku, pasi është një projekt i finalizuar me ndryshe së shumë projekte që jemi mësuar t’i shohim”. Tha ai në një prononcim.

Kujtojmë që kënga ‘Prapë’, është projekti i gjashtë i artistit në fjale, e të gjitha janë pritur mirë dhe kanë pasur shumë sukses.

‘Unë së shpejti do të sjelli edhe projekte tjera, pasi që nuk do të ndalëm së punuari në muzikë, fansat dhe publiku i gjerë shumë shpejt do kenë edhe shumë projekte për ti dëgjuar e parë nga unë”, tha ai .

E neve vetëm na mbetet që t’i urojmë sukses Nordit në rrugën e tij në muzikë, me shpresë që të gjithë projektet do të jenë po kaq të suksesshme sa të kaluarat, shkruan TVPRISHTINA.

Rreth a redaktor

Shikoni Gjithashtu

Kjo punëtore ndërtimi po çmend të gjithë meshkujt, mësohet arsyeja

Pasi punonjësja 26-vjeçare e ndërtimit, Nicke Lambert u ndalua dhe u fotografua gjatë një dite …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money