Këto gjëra mendon burri kur ai është duke bërë marrëdhënie intime. Të gjitha do t’ju lënë pa fjalë

Të gjitha gratë janë kurioze të dinë se çfarë kalon nëpër kokën e një mashkulli kur ai bën seks. A e shikojnë ato trupin tonë? A shqetësohen ata për mënyrën se si po e bëjnë? A mendojnë ata për gra të tjera? Epo, tani do të gjeni një përgjigje për pyetjet tuaja, sepse ne do të shpjegojmë se çfarë mendon një mashkull kur ai është në shtrat me ju. Mbani shënim!

Ndjesitë e trupit/ Ata përqendrohen në atë që ata ndjejnë në atë moment dhe asgjë tjetër; meshkujt mund të largohen lehtë nga kënaqësia, kështu që ata përqendrohen tek momenti. Ata gjithashtu e bëjnë këtë për të kuptuar nëse duan ta përsërisin atë në të ardhmen.

Porn0grafia/ Mos e merrni atë në mënyrë të gabuar, por zakonisht kujtojnë skenat e filmave pornografikë, sepse ato i stimulojnë më shumë, shkruan femratnews. Një ish-të dashur/ Ka meshkuj që mendojnë për ish-partnerë kur bëjnë dashuri, sepse në një mënyrë apo tjetër ata nuk i kanë harruar plotësisht ato shtypni posht rek,lam dhe ju hapet video.

Mendojnë për ish-të dashurit tuaj/ Duket e çuditshme? Kjo është për shkak se burrat janë krenarë dhe duan të konsiderohen më të mirët në shtrat, kështu që ata zakonisht mendojnë për burrat me të cilët keni qenë për t’i kapërcyer ato.

Në aktivitetet e tij të përditshme/ Ata mendojnë për punën në pritje, një këngë, një pamje që panë në internet, rutinën e tyre në palestër; gjithçka që është e nevojshme për të vonuar orgazmën sa më shumë që të jetë e mundur.

Sa mirë do të ndjehen më vonë/ Të bësh seks është një aktivitet relaksues dhe është një mënyrë e përsosur për të fjetur si një qengj, Pyesin veten nëse po e pëlqeni/ Natyrisht ata fokusohen shumë në performancën e tyre, kështu që gjithmonë mendojnë nëse ju po e pëlqeni, nëse keni arritur tashmë 0rgasmë, nëse doni një seancë të dytë, etj.

Në dashurinë e tij platonike/ Aktorja e saj e preferuar apo edhe mësuesja e bukur e anglishtes që kishte në shkollë të mesme.

Në të ardhmen e marrëdhënies tuaj/ Ka meshkuj që kur bëjnë dashuri me partneren e tyre mendojnë për të ardhmen e marrëdhënies së tyre, për martesë dhe madje edhe për fëmijët e ardhshëm,shtypni posht rek,lam dhe ju hapet video.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *