Këto atlete ndryshojnë ngjyrën sipas temperaturës (VIDEO)

Këto atlete janë krijuar nga Mike Philips Jr.
E veçanta e tyre është se reagojnë ndaj temperaturës së ftohtë dhe të ngrohtë, duke e ndryshuar ngjyrën e tyre.
Një manipulim i tillë me ngjyraështë me të vërtetë unik dhe i paparë ndonjëherë.

Ngjyra e tyre ndryshohet sapo mbi të derdhni ujë, ose nëse ndezni zjarr mbi to. Atletet mund të ndryshojnë madje edhe nëse i vendosni në diell.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *