Lajmet e fundit
Kryefaqja / ShowBiz / ‘I martum me lojën’ projekti i reperit të ri Mili nxeh atmosferën (Video)

‘I martum me lojën’ projekti i reperit të ri Mili nxeh atmosferën (Video)

Quhet Shpresmir Beqiri por në skenën e artit është prezantuar me emrin Mili, është 22 vjeç me prejardhje nga Tetova mirëpo jeton dhe vepron në SHBA. “I martum me lojë’ është projekti i tij i dytë të cilin e ka realizuar me videoklip dhe brenda tre jave ai do të sjellë edhe një tjetër projekt gjithashtu bombastic.

Tekstin dhe muzikën e këngës e ka realizuar vet këngëtari ndërsa videoklipi është finalizuar nga Michael Alston, derisa në youtube është publikuar nga platforma më e madhe shqiptare ArkivaShqip.

Rreth a redaktor

Shikoni Gjithashtu

Rikthehet fuqishëm Mimoza Nelaj, vjen me ‘Sa halle e probleme’ (Video)

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare Mimoza Nelaj është rikthyer në skenën shqiptare me një …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money