I bukur dhe me muskuj: Ky është stërnipi i Skënderbeut

Të gjithë e mbajmë mend stërmbesën e Skënderbeut, bukuroshen Sophie Kastrioti, e cila ka folur disa herë për mediat.

Por tani më bukuroshja na ka njohur me një tjetër pasardhës të Skënderbeut, me vëllai e saj të vogël, Benjamin Kastriotin.

Me anë të një postimi në llogarinë e saj “Instagram”, ajo na tregon se Benjamini feston 20-vjetorin:Ende nuk e di se nga t’ia filloj.

Gëzuar 20-vjetorin e lindjes për vëllain tim të vogël. Të dua çdo ditë e më shumë. Je bërë një djalë i rritur dhe i respektueshëm dhe babai do ishte shumë krenar me ty.

Faleminderit që më dëgjon edhe nëse nuk e ke mendjen aty. Faleminderit që je aty për mua dhe bëhesh dikush tek i cili mund të mbështetem.

Jam shumë me fat që të të quaj vëllain tim të vogël.Siç shihet edhe në profilin e Benjamin Kastrioti, ai duket një djalë shumë simpatik dhe që kujdeset për fizikun e tij duke frekuentuar rregullisht palestrën

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *