Lajmet e fundit
Kryefaqja / ShowBiz / GUGU Zbulon Ne Klipin E Ri Partnerin Misterioz Fiks Per Te!

GUGU Zbulon Ne Klipin E Ri Partnerin Misterioz Fiks Per Te!

Kengtarja mjaft e perfolur per deklaratat e provokimet e saj ne showbizin shqiptar, ka sjelle sot kengen e rradhes me te cilen duket se ka bere diference te madhe me shume kengtare.E kuruar mjaft ne detaje dhe ne skena pa make up , e veshur me stilimin e saj personal, ka sjelle nje kenge teper provokuese ne tekst por edhe muzike. Mund te themi se Gugu qenka nje superyll pa make up dhe veshje qe vete i vendos! Gugu i kendon nje djali ne nje forme teper atraktive.Gjate tekstit ajo na le te kuptojme se ai djale eshte fiks per te! Mos te harrojme se Gugu para disa koheve deklaroi fejesen dhe bashkjetesen e saj me nje djale misterioz.Tani na mbetet te shohim, cili eshte djali qe i ka ndryshuar mendjen per martese, showgirl-it muzikor nga Lezha qe provokoi rende tregun e shoqerine shqiptare me deklaratat e saj ekstreme. Kemi marre vesh qe Gugu ka plane per te sjelle me vone edhe nje linje veshjes unike ne Europe.

Rreth a redaktor

Shikoni Gjithashtu

Rikthehet fuqishëm Mimoza Nelaj, vjen me ‘Sa halle e probleme’ (Video)

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare Mimoza Nelaj është rikthyer në skenën shqiptare me një …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money