Lajmet e fundit
Kryefaqja / Ballina / Fëmijë frymëzues/ Vogëlushi i cili mundohet të ngjisë lart lepurin ( Foto)

Fëmijë frymëzues/ Vogëlushi i cili mundohet të ngjisë lart lepurin ( Foto)

1464797197lepuj (1)

 

Shpesh është e vështirë për prindërit që të thonë se fëmijët e tyre kanë bërë çdo gjë të saktë teksa janë rritur.

Por në disa raste, është absolutisht e qartë se ata e kanë bërë një gjë të mirë, madje shumë të saktë.

Me gabimet fëminore e të pafajshme të tyre, apo edhe me një përpjekje për të ndryshuar botën, ata në fakt janë shpesh objekt frymëzimi, e mesa duket e ardhmja duket pozitive.

1464797356_9 vjecari

Ky 9-vjeçar krijoj një strehëz për këlyshët e vegjel në garazhin e tij.

 

1464797621_Christian

Edhe kjo vajze vendosi te dhuroje floket e saj per te semuret me kancer

1464797568_vajza-me-vicin

Kjo vogelushe pa nje vic qe po lagej ne shi dhe arriti ta fuste brenda shtepise

Rreth s.admin

Shikoni Gjithashtu

Gruaja që lindi 44 fëmijë

Një grua nga Uganda me 44 fëmijë, rrëfehet për jetën e saj Njerëzit ndonjëherë nuk …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money