Dëgjoi zhurma poshtë trotuarit, ajo që gjen i mahniti të gjithë (VIDEO)

Vetëm dikush që nuk ka fare ndjenja mundet të bëjë diçka të tillë. Ndërgjegjja njerëzore duket se po shkon drejt fundit.

Një kalimtar i rastit pasi ka dëgjuar disa zhurma nën trotuar ka vendosur ta thyejë atë për të shikuar se çfarë po ndodhë.

Ajo që gjeti ishte e pabesueshme. Dikush e kishte varrosur të gjallë një qenë i cili fatmirësisht ishte dëgjuar në kohën e duhur dhe ishte ende gjallë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *