Lajmet e fundit
Kryefaqja / ShowBiz / Dashuria Bilaj shfaqet si Marlin Monroe

Dashuria Bilaj shfaqet si Marlin Monroe

Ajo është kengetare, modele dhe miss me disa kurora. Dashuria Bilaj prej vitesh ka fituar simpatinë e publikut. Dashuria, është “Miss Grande Albania”. E kanë quajtur barbikë, Shakira shqiptare, e së fundi po e krahasojnë me Marlin Monroen. Biondina ka realizuar një mori foto sesionesh profesionale, ku duket mjaftë snsuale.Bukuroshja shqiptare shkelqen ne secilën pozë. Këngetarja dhe missi po bëhet gati për projekte të reja në fushën e muzikës dhe atë te modelimit. A po ju duket Dashuria si Monroe?

   

Rreth a redaktor

Shikoni Gjithashtu

Rikthehet fuqishëm Mimoza Nelaj, vjen me ‘Sa halle e probleme’ (Video)

Këngëtarja e njohur e muzikës shqiptare Mimoza Nelaj është rikthyer në skenën shqiptare me një …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money