Lajmet e fundit
Kryefaqja / Interesante

Interesante

Cila është e vërteta mbi historinë e 25 vjeçares që kishte lindur 11 djem përnjëherë? (Foto)

Tingëllon e pamundur apo jo? Në vitin 2012 është raportuar se një grua e moshës 25 vjeçare lindi njëmbëdhjetë fëmijë të shëndeshtëm përnjëherë. Është raportuar se ajo i dorëzoi fëmijët në një spital me 6 shkurt të vitit 2012. Pastaj imazhet u bënë shumë të njohura duke qarkulluar gjerësisht në mediat …

Lexo Më Shumë

Binjaket më të vjetra të Britanisë festojnë ditëlindjen e tyre të 102-të

Motrat binjake nga Britania po bëhen dy binjaket më të vjetra në Britaninë e Madhe. Pyllis Jones dhe Irene Crump, të cilat jetojnë së bashku në Worcesterishire, do të shënojnë nesër 102 vjetorin e tyre të lindjes. Motrat, të cilat kanë lindur në vitin 1916 kanë parë katër monarkë mbretërore, …

Lexo Më Shumë

Gruaja e tij fjeti me të tjerë, shikoni çfarë i bën ushtari kur kthehet në shtëpi

Padyshim që dashuria është ndjenja më e bukur në botë dhe janë me fat ata që arrijnë ta provojnë këtë ndjenjë, të dashurojnë fort edhe aty ku ajo dhemb. Mirëpo kur dashuria shkon deri në tradhti, pabesi dhe gënjeshtra, kthehet në tmerr të vërtetë. Historia e mëposhtme emocionuese, por edhe …

Lexo Më Shumë

Powered by keepvid themefull earn money