Lajmet e fundit
Kryefaqja / Ekonomi

Ekonomi

UTHULL MOLLE ME HUDHĒR DHE LIMON#Çmimi 5€

Uthulla e mollës me hudhër dhe limon/ Për porosi mundë të na kontaktoni në numrat:044/948-262 dhe 045/387-387  shërben për : 1. Pastrimin dhe zhbllokimin e enëve të gjakut 2. Normalizimin e presionit të gjakut3. Parandalimin e formimit të qelizave kanceroze.4. Rigjenerimin e qelizave në përgjithësi.5. Forcimin e zemrës.6. Përmirëson shikimin dhe …

Lexo Më Shumë

Video/ Range Rover i ri bën të pabesueshmen, ngjit 999 shkallët e ‘Parajsës’ në Kinë

  Një Range Rover i  ri sportiv ka arritur të ngjisë shkallët e “Parajsës” duke u bërë automjeti i parë që ngjitet në 999 shkallët e një prej pikave më atraktive në Kinë. “Hybrid-i 4X4” është e para fuoristradë që bën ngjitjen në “Portën e Parajsës” në provincën Huan. Sfida …

Lexo Më Shumë

Powered by keepvid themefull earn money