BOLL I PYETËT ÇIFTET KUR PO ‘BAJNË’ FËMIJË

Një nga komentet që duket tejet i pafajshëm dhe dashamirës është: “Njerëz, çka ka të re, hajdeni kur jeni tu...

Pse disa persona kanë të përziera dhe të vjellura gjatë gjithë kohës?

Unë kam ndjerë të përzier cdo ditë për gjashtë muaj. Unë kam bërë skanime, analiza gjaku dhe madje edhe një...

3 të vdekur nga Gripi

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka përgënjeshtruar zërat për grip derri dhe epidemic në vendin tonë. Manastirliu është shprehur se...

Puna me stres shkak i mbipeshës te gratë

Studimi që mori rastin e 3.800 personave ka zbuluar se gratë që luftojnë për të përballuar ngarkesat e tyre në...

Sfidon temperaturat -60 gradë për të mbledhur fonde për vajzën e sëmurë

“Është sikur po shkon në hapësirë, është ngrirje dhe nuk ka fare oksigjen”,-tha Voloshin vetëm pak minuta pasi kaloi vijën...