Zgjohu nga gjumi! Mësuesja godet dhe shkul flokët e nxënësit në mes të klasës VIDEO

Një mësuese në Karolinën e Jugut është pushuar nga puna pasi u filmua në kamera duke goditur dhe shkulur flokët e një studenti që e kishte zënë gjumi.

Lisa Houston kishte 27 vite në këtë profesion, por pamjet që u bënë virale me zërin e saj duke thënë “Zgjohu!”, e hodhën poshtë të gjithë punën e saj.

Në videon, që mendohet të jetë bërë me 26 prill, Houston duket mbi tavolinën e studentit që tenton ta zgjojë me këmbë apo me të goditura, ndërkohë që dëgjohen të qeshura nga klasa.

Mësuesja, e vjetër në karrierë jepte mësim në gjimnazin Williamston. Pas publikimit të pamjeve, studenti bër një deklaratë në shkollë, por nuk është bërë publike për arsye privatësie.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *