Lajmet e fundit
Kryefaqja / Ballina / Zgjohu nga gjumi! Mësuesja godet dhe shkul flokët e nxënësit në mes të klasës VIDEO

Zgjohu nga gjumi! Mësuesja godet dhe shkul flokët e nxënësit në mes të klasës VIDEO

Një mësuese në Karolinën e Jugut është pushuar nga puna pasi u filmua në kamera duke goditur dhe shkulur flokët e një studenti që e kishte zënë gjumi.

Lisa Houston kishte 27 vite në këtë profesion, por pamjet që u bënë virale me zërin e saj duke thënë “Zgjohu!”, e hodhën poshtë të gjithë punën e saj.

Në videon, që mendohet të jetë bërë me 26 prill, Houston duket mbi tavolinën e studentit që tenton ta zgjojë me këmbë apo me të goditura, ndërkohë që dëgjohen të qeshura nga klasa.

Mësuesja, e vjetër në karrierë jepte mësim në gjimnazin Williamston. Pas publikimit të pamjeve, studenti bër një deklaratë në shkollë, por nuk është bërë publike për arsye privatësie.

Rreth s.admin

Shikoni Gjithashtu

Gruaja që lindi 44 fëmijë

Një grua nga Uganda me 44 fëmijë, rrëfehet për jetën e saj Njerëzit ndonjëherë nuk …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money