Lajmet e fundit
Kryefaqja / Artikuj / Video/77 vjeçarja që mësoi shkrim e lexim në Shtëpinë e Pleqve

Video/77 vjeçarja që mësoi shkrim e lexim në Shtëpinë e Pleqve

Është 77 vjeçare, por nuk ka hequr dorë nga ëndrra e saj. Hata Uka, nga Istogu, për dy vite qëndrim në shtëpinë e pleqve ka mësuar të shkruaj.

Ajo ka një shqetësim për brezin e ri dhe një kërkesë për liderët e shtetit.

Banorë të kësaj shtëpie janë edhe çifti nga fshati Smirë i Vitisë.

 

 

Rreth s.admin

Shikoni Gjithashtu

Gruaja që lindi 44 fëmijë

Një grua nga Uganda me 44 fëmijë, rrëfehet për jetën e saj Njerëzit ndonjëherë nuk …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money