Vajza që jeni në gurbet kujdes sepse po ju marrin vetëm për letra dhe…!

Vajza qe jeni ne gurbet kujdes sepse po ju marrin vetem per letra dhe – Pershendetje,Jam 19 vjeqare deshta te mar nje mendim prej juve. Para 1 viti e 2 muaj u njoha me nje mashkull i cili ishte i pari per jeten time,,mendova te kem nje lidhje me te,me kohen kuptova se c’do dit dashuria ime per te po shtohej,dhe fillova te besoj ne nocionin:’Dashuri ne shikim te parë..’ Kemi pasur dhe kemi nje lidhje te mir,kur jemi se bashku kalojm qaste te paharrueshme,,,mirpo ne ter kohen qe kemi kaluar kemi pasur Tre perleshje ose tre her jemi grindur dhe skemi kontaktuar rreth 2 muaj,dhe secilen her ka qen AI i pari qe me eshte rikthyer duke me telefonuar dhe duke me thene se e ka mar malli dhe se donte te me shihte: Live,ne camer,ose kudo tjeter,,, ne te gjitha heret un skam dashur te i kthehem i kam thene se nuk dua te hap plaga te reja vetes sime per arsye te frikes se humbjes se tij… Por gjithmon i jam kthyer me zemer. Un jam ne gjendje te bej gjithqka per të sepse e Dua dhe dua qe ne te ardhmen ai te jet babai i femijeve te mi…por se di nese ai ka te njejtin mendim…?, heren e fundit qe jemi ndare me ka thene qe nuk mund te jemi bashk,kaq,pa arsye,,,dhe me pas kam degjuar fjal se ai deshiron te kete dike qe ka dokumentet-Vizë ta martoj dike per letra dhe te largohet nga un ,,, Fjalet tij te fundit ishin qe ne po flisnim per heren e fundit dhe se skishim më shpres,dhe un perjetova dhimbje e lot pa fund,,edhe pse kujtoja fjalet e tij:”NE prej sonte ska më,” tek un prap ishte njeriu i fundit qe mendoja naten dhe njeriu i par qe kisha ne mendje ne mengjes… Ne jemi ende bashk por ne te njejten kohe kam edhe frik,kam frike se mos e humbas pergjithmon,… Ju lutem per qdo mendim tuajin te komentoni pa ofendime

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *