UTHULL MOLLE ME HUDHĒR DHE LIMON#Çmimi 5€

Uthulla e mollës me hudhër dhe limon/ Për porosi mundë të na kontaktoni në numrat:044/948-262 dhe 045/387-387  shërben për :
1. Pastrimin dhe zhbllokimin e enëve të gjakut
2. Normalizimin e presionit të gjakut3. Parandalimin e formimit të qelizave kanceroze.4. Rigjenerimin e qelizave në përgjithësi.5. Forcimin e zemrës.6. Përmirëson shikimin dhe mbulon çrregullimet e bebëzës së syrit.7. Parandalon trashjen e fibrave të indeve8. Forcon imunitetin në mënyrë të shkëlqyer.
Për porosi mundë të na kontaktoni në numrat:044/948-262 dhe 045/387-387

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *