UTHULL E MOLLËS SË EGËR 100%BIO#Çmimi 3€

  UTHULL E MOLLËS së EGËR 100%BIO#Çmimi 3€ Përdoret për: sëmundjen e sheqerit, uljen e tensionit, uljen e kolesterolit, për dobësim, për trajtimin e lëkurës, për trajtimin e flokut, etj.Për porosi mund të bëni në numrin:044/948-262 dhe 045/387-387

User Rating: Be the first one !

 

UTHULL E MOLLËS së EGËR 100%BIO#Çmimi 3€
Përdoret për: sëmundjen e sheqerit, uljen e tensionit, uljen e kolesterolit, për dobësim, për trajtimin e lëkurës, për trajtimin e flokut, etj.Për porosi mund të bëni në numrin:044/948-262 dhe 045/387-387

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *