Lajmet e fundit
Kryefaqja / Artikuj / Shpesh herë gratë ndahen nga burri që e duan, ja aryset

Shpesh herë gratë ndahen nga burri që e duan, ja aryset

​Në një lidhje, dashuria kërkon punë dhe shumë përkushtim.
Por, fatkeqësisht shumë njerëz fillojnë të ndihen komod në lidhje dhe e marrin atë si të garantuar, mandej nuk përkushtohen aq shumë në lidhje – gjë e cila shpie deri në ndarje, transmeton Telegrafi.

Prandaj edhe ka disa arsye se përse gratë ndahen nga burri që e dashurojnë, e disa prej këtyre arsyeve i gjeni më poshtë:

Fizikisht ai nuk është afër

Një femrës nuk i nevojitet një mashkull për t’u kujdesur për të. Ajo e dëshiron një partner që e vlerëson prezencën e saj dhe punon bashkë me të. Nëse ai është më i interesuar të shpenzojë kohë me dikë tjetër sesa me të, atëherë me shumë gjasë ajo do të ndahet nga ai.

Ai është i parashikueshëm

Shumica e meshkujve caktojnë rutina komode. Aq më shumë që plaken, aq më pak janë të prirë të angazhohen në çfarëdo gjëje që nuk i përfshin ata.

 

Rreth s.admin

Shikoni Gjithashtu

Gruaja që lindi 44 fëmijë

Një grua nga Uganda me 44 fëmijë, rrëfehet për jetën e saj Njerëzit ndonjëherë nuk …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money