SHOUBIZ Edona Bujari vjen me projekt të ri ‘Jena të ri’ (Video)

Këngëtarja Edona Bujari me muzikë ka nisur të meret që në moshën 10 vjeçare duke realizuar kështu disa këngë në bashkëpunim me motrat e saj ndërsa edhe disa bashkëpunime tjera por që projekti ‘Jena të ri’ është kënga e saj e parë solo. Ajo është nga Prizreni dhe nënë e dy fëmijëve, e pas kësaj kënge ajo premton edhe shumë projekte të tjera. Realizimi i këtij projekti është me tekst nga Ejup Shabani dhe muzikë e orkestrim nga Xheni derisa videoklipin e ka realizuar EMF Creative kurse klipi është publikuar në ArkivaShqip si platforma më e madhe në internet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *