Lajmet e fundit
Kryefaqja / Ballina / Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër që të quhet ku*vë (VIDEO)

Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër që të quhet ku*vë (VIDEO)

Sa meshkuj duhet të ketë kaluar një femër për t’u quajtur kurvë?
Kjo pyetje i është bërë vajzave dhe grave të Tiranës nga “Zjarr Tv” e përgjigjet e tyre do t’ju shkrijnë së qeshuri.
Në videon e bashkëngjitur lajmit mund të shikoni se si reagojnë gratë e vajzat shqiptare të cilat nurmat i variojnë nga 3 në 10 meshkuj.

Rreth s.admin

Shikoni Gjithashtu

Gruaja që lindi 44 fëmijë

Një grua nga Uganda me 44 fëmijë, rrëfehet për jetën e saj Njerëzit ndonjëherë nuk …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money