Lajmet e fundit
Kryefaqja / Ballina / Rreh burrin pasi harroi përvjetorin e martesës

Rreh burrin pasi harroi përvjetorin e martesës

 

35 vjeçarja nga Florida Carol Stone u arrestua pasi dyshohet se “ka goditur burrin shumë herë” në kokë dhe fytyrë pasi bashkëshorti i saj harroipërvjetorin e tyre të martesës.

Sipas policisë, burri e regjistroi incidentin me telefonin e tij celular dhe ia dorëzoi organeve hetuese.

Më vonë gruaja e konfirmoi në polici se ajo e kishte sulmuar burrin e saj, me justufikimin se ai kishte harruar një ditë të veçantë për të.

Raporti i arrestimit thotë se ajo ishte akuzuar për dhunë të lehtë dhe ishte dënuar për një vepër minore.

Rreth s.admin

Shikoni Gjithashtu

Gruaja që lindi 44 fëmijë

Një grua nga Uganda me 44 fëmijë, rrëfehet për jetën e saj Njerëzit ndonjëherë nuk …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money