Rreh burrin pasi harroi përvjetorin e martesës

 

35 vjeçarja nga Florida Carol Stone u arrestua pasi dyshohet se “ka goditur burrin shumë herë” në kokë dhe fytyrë pasi bashkëshorti i saj harroipërvjetorin e tyre të martesës.

Sipas policisë, burri e regjistroi incidentin me telefonin e tij celular dhe ia dorëzoi organeve hetuese.

Më vonë gruaja e konfirmoi në polici se ajo e kishte sulmuar burrin e saj, me justufikimin se ai kishte harruar një ditë të veçantë për të.

Raporti i arrestimit thotë se ajo ishte akuzuar për dhunë të lehtë dhe ishte dënuar për një vepër minore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *