Lajmet e fundit
Kryefaqja / Ballina / Rita Ora krenare me nënën e saj, kjo është arsyeja…

Rita Ora krenare me nënën e saj, kjo është arsyeja…

​Por, natyrisht se këto arritje Rita Ora ia atribuon edhe familjes së saj, gjegjësisht nënës.
Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar një fotografi në të cilën tregon një artilull që është shkruar për nënën e saj, Verën.

Ajo flet për shëndetin mental dhe vlerat e familjes, por në të njëjtën kohë edhe për faktin se si është të jesh nëna e një ylli ndërkombëtar, siç është Rita.

“Vazhdo nënë! Shumë krenare me ty”, ka shkruar Rita mbi fotografinë e shkëputur nga artikulli për nënën. /Lajmi.net/

Rreth s.admin

Shikoni Gjithashtu

Komuna e Prishtinës ndanë 20 mijë € më shumë se vitin e kaluar për dekorim të qytetit

Si çdo herë, dhjetori është muaji që pritet me më së shumti gëzim nga të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money