Publikohen imazhet, Gasso në duet me Dj Escoman sjellin ‘Lej skenat’

Këngëtari i njohur Gasso javën që vjen publikon videoklipin e këngës më të re që tashmë e ka përfunduar dhe do e sjellë për publikun e që e ka titulluar ‘Lej skenat’. Këtë projekt ai e ka realizuar në duet me Dj Escoman dhe pritet të jetë hit i kësaj vjeshte duke nxehur kështu ditët e ftohta të vjeshtës ndërkohë që janë publikuar edhe fotot e para të xhirimit të këtij videoprojekti.

      

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *