Premierë: “ Nje moment” nga DEDI

DEDI është artisti shqiptar i cili ka depertuar fuqishem ne industrin muzikore shqiptare. Me zerin e ti brilant qdo projekt muzikor e shendrro ne hit. Per fansat besnik te muzikes se ti DEDI sapo ka lansuar nje super projekt muzikore. Kënga mban titullin “Nje moment” dhe shoqerohet me nje videoklip shum profesional. I gjithë projekti është punuar nga maestro Vullnet Ibraimi. Kënga permban ritem shume melankolike dhe të be per vete sapo ta ndegjosh. Ketë e deshmon dhe numri i lart i klikimev qe kenga ka marre sapo është publikuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *