Premierë : “Foleja e vjeter “ nga Bardhe Gega

Ky ishte viti i Bardhe Gega. Artistja në fjal për fansat e saj të shumët ka qen shumë aktive. Gjitha këngët janë mirpritur shumë mir nga publiku dhe fansat këtë e deshmon dhe numri i lart i klikimev dhe koncertet e shumta ne gjithe europen, aty ku flitet dhe këndohet shqip. Për këtë fund viti Bardhe Gega ka lansuar nje super projekt muzikor, kënga mban titullin “ Foleja e vjeter “ është këngë popullore e cila përciell emocion dhe mesazh në qdo note muzikore. Videoklipi është shumë profesional dhe është gjiruar ne vendet me historike te trojeve shqiptare. E kontaktuar nga portali yn Bardhe Gegu ka potencuar qe është duke punuar shumë në realizimin e këngëve të reja të cilat do publikuhen në vitin e ardheshem

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *