Premier- TOTO RIINA nga UNAX x GJYSHI x ROLI ROLLING (+355) Foto-Video

Zakonisht jemi mësuar që para sezonit veror të jemi të bombarduar nga këngët ritmike dhe videoklipet provokative. Një këngë që po bënë diferencen është pikërisht kënga TOTO RIINA këngë kjo e kënduar nga UNAX x GJYSHI x ROLI ROLLING (+355). Toto Riina është këngë 100 përqin Rep dhe permes tekstit shumë domethenes ata kan depertuar shumë shpejt tek publiku Shqiptar. Edhe pse ata jetojne jasht vendit muzika që ata bejne ka bere që të jen më afer se kurr me vendlindjen. Kënga Toto Riina premierën ekskluzive e ka pasur në kanalin më të madhë muzikor në Trojet Shqipetare në ArkivaShqip, kanal ky me mbi 2 miljon ndjekes. Përndryshe Roli Rolling është nga Burreli mirpo jeto në Angli
Me muzike është marrë që nga mosha 17 vjeqare. Ai është antar i grupit +355 dhe ajo qfar e be të veqant artistin ne fjalt është fakti që për tekstet e këngëve Roli Rolling përkujdeset gjthmon vet

https://www.youtube.com/watch?v=lU0CmY1kYfg             

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *