“Për ty” një këngë e bukur dashurie nga Buraku dhe Fama

Ata janë shumë të kërkuar kudo, e tashmë gati afër verës kanë sjëllë një super këngë që mban itullin “Për ty”, një këngë e bukur dashurie. E kemi fjalën për Burakun dhe Grupi Fama që mbrëmjen e së martës që sapo kaloi kanë publikuar këtë projekt të ri muzikor ku ka nisur të pëlqhet mjaft. E nëse jeni kureshatrë se ku e keni parë personazhin vajzë në klip, është pikërisht ajo kaçurrelsja e bukur, aktorja e serialit “O sa mirë” Arta Elezaj. Mësojmë se klipi mjaft i bukur është punuar nga produksioni Asha, muzika dhe teksti i këngës nga EF Production me mixmaster nga Ardian Kastrati. Djemtë e kanë promovuar këtë video të re me një super mbrëmjë organizuar pikërisht në natën e 8 Majit në Shëshin 21 mes shumë miqve dhe fansave.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *