Single Column Posts

Single Column Posts Subtitle

Shpurja e hundës i kushton 20-vjeçares, nga infeksioni mbetët e paralizuar

Layane Dias kishte shpuar hundën në korrik të 2018-ës kur ajo ishte 20 vjecare, shkruan ‘Daily Mail’ Në fillim ajo...

Kush është babai që u rrah nga djali në Podujevë?

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 12:00 ka arrestuar një person, pasi që i njëjti kishte rrahur...

E dhimbshme me çfarë po përballet babai i Britney Spears

Lajm i mirë për Britney Spears dhe familjen e saj. Babai i saj Jamie është duke u shëruar nga sëmundja...

Kjo është historia e vërtetë për Shën Valentinin, do të përloteni pasi ta lexoni

Shën Valentini ishte peshkop i Romës gjatë shekullit të tretë. Vizitonte të gjitha shtëpitë dhe këshillonte bashkëshortët t'u ishin besnikë...

Mos e bëftë Zoti të bëhem president i Kosovës!

Në fakt, nuk di akoma se cili do të duhej të isha unë në shekullin XXI. Shekulli i protagonizmit të...