Single Column Posts

Single Column Posts Subtitle

Ish-agjenti i FBI: Si ta zbuloni se partneri juaj është duke iu tradhtuar

Nëse për ndonjë person, qoftë edhe kur është fjala për partnerin tuaj, mikun apo anëtarin e familjes, dyshoni që po...

Unë, femra që e kënaqja brigadierin!

57-vjeçarja nga Tirana, V., thotë se në kohën e komunizmit një pjesë e mirë e femrave, ashtu si dhe sot,...

Vajzës që iu krijuan 500 vrima në sy, shkaktar lëshimi i dritës së ekranit të telefonit në maksimum

Miss Chen, një sekretareshë 25-vjeçare nga Tajvani, përdor telefonin e saj në dritë të plotë për 2 vite rresht. Ajo...

Nusja ishte në gjumë, vjehrra ia ndryshon emrin fëmijës

Vendosja e emrit të foshnjës nuk është aspak një vendim i lehtë për prindërit. Një nënë e re u trondit,...

Ky lloj i femrave mund ta pushtojë zemrën e pothuajse çdo mashkulli

Disa njerëz kanë lindur të bukur, por disa kanë karakteristika tjera që e joshin gjininë e kundërt. Sidoqoftë, nuk është...