Onkologët thone, Hani këtë ushqim vetëm për 2 ditë, Largon diabetin, vret qelizat kancerogjene dhe…(VIDEO)

Ju duhet ti kushtoni kujdes të vecantë dietës tuaj. Ekspertët thonë që duhet të hani më shumë barishte sesa mish.Nuk...

“ATO” NUK E KANË EMRIN “TEZE” POR MENSTRUACIONE

Beautiful young woman is lying on the bed with hot water bottle, have stomach ache. Të shumta janë temat që...

BOLL I PYETËT ÇIFTET KUR PO ‘BAJNË’ FËMIJË

Një nga komentet që duket tejet i pafajshëm dhe dashamirës është: “Njerëz, çka ka të re, hajdeni kur jeni tu...

Pse disa persona kanë të përziera dhe të vjellura gjatë gjithë kohës?

Unë kam ndjerë të përzier cdo ditë për gjashtë muaj. Unë kam bërë skanime, analiza gjaku dhe madje edhe një...

3 të vdekur nga Gripi

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka përgënjeshtruar zërat për grip derri dhe epidemic në vendin tonë. Manastirliu është shprehur se...