“Nuk jam ma sikur ateher “ pelqehet nga Publiku

Me zërin e ti brilant ai beri mira fansa për vete që në daljet e para skenike.
Luan Qallaku është këngëtari që qdo projekt muzikore e kthen në Hit të pa diskutueshem. Fale zërit të fuqishem e shumë melankolik ai arri të perciell emocion në qdo tingull. Muzika live është specialiteti ti dhe pikerisht kjo e bën që të jetë nder këngëtaret më të kërkuar në gezimet dhe ahengjet familjare. Projekti i ri nga Luan Qallaku mban titullin – Nuk jam ma sikur ateher (COVER). Ky projekt premieren ekskluzive e ka pasur ne kanalin muzikor më të madhë shqiptar ne Youtube, në ArkivaShqip kanal ky me mbi 2,5 milion subscribe

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *