Lajmet e fundit
Kryefaqja / Ballina / Njihuni me super makinën e Putin që e përdori sot (VIDEO)

Njihuni me super makinën e Putin që e përdori sot (VIDEO)

Presidenti rus Vladimir Putinështë betuar sot si president i Rusisë, pas fitores së mandatit të tij të katërt në zgjedhjet e marsit.

Për këtë ceremoni Putin ka zgjedhur të inaugurojë limuzinëne tij me të re “Kortezh”.

Media ruse “RT” ka publikuar pamje teksa Vladimir Putin bëhej gati për ceremoninë në Kremlin dhe teksa hipi në limuzinën e tij luksoze.

Rreth s.admin

Shikoni Gjithashtu

Komuna e Prishtinës ndanë 20 mijë € më shumë se vitin e kaluar për dekorim të qytetit

Si çdo herë, dhjetori është muaji që pritet me më së shumti gëzim nga të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money