Njihuni me djaloshin peshk (VIDEO)

Ky është Minh Anh, një djalosh vietnamez me një gjendje të çuditshme trupore.

Ai njihet si djaloshi peshk, për shkak të lëkurës që e ka.

Ai jeton në një pjesë të fshehtë të spitalit, e sipas mjekëve do të qëndrojë aty derisa të vdes.

Gjyshja e tij e do si fëmijën e tij. Për 15 vite me radhë, ajo i ndihmon atij, vit pas viti duke formuar kështu një miqësi të madhe mes tyre.

Ai ka mbushur 18 vjet, dhe mjekët duhet të vendosin për të ardhmen e tij. Shikoni videon për t’u njohur me historinë e tij të plotë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *