Lajmet e fundit
Kryefaqja / Ballina / Njihuni me djaloshin peshk (VIDEO)

Njihuni me djaloshin peshk (VIDEO)

Ky është Minh Anh, një djalosh vietnamez me një gjendje të çuditshme trupore.

Ai njihet si djaloshi peshk, për shkak të lëkurës që e ka.

Ai jeton në një pjesë të fshehtë të spitalit, e sipas mjekëve do të qëndrojë aty derisa të vdes.

Gjyshja e tij e do si fëmijën e tij. Për 15 vite me radhë, ajo i ndihmon atij, vit pas viti duke formuar kështu një miqësi të madhe mes tyre.

Ai ka mbushur 18 vjet, dhe mjekët duhet të vendosin për të ardhmen e tij. Shikoni videon për t’u njohur me historinë e tij të plotë

Rreth s.admin

Shikoni Gjithashtu

Gruaja që lindi 44 fëmijë

Një grua nga Uganda me 44 fëmijë, rrëfehet për jetën e saj Njerëzit ndonjëherë nuk …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money