Një yll i ri në skenën shqiptare, Aida publikon projektin ‘Mos e le’ (Video)

E njohur me emrin e artit Aida, e lindur dhe e rritur në Austri por me prejardhje nga Rahoveci, 19 vjeçarja Aida Gashi me muzikë ka nisur që në moshë të re si 7 vjeçe.
Projektin me të cilin tashmë prezantohet me titull ‘Mos e le’ është i pari që është punuar në mënyrë profesionale në gjuhën shqipe nga Royal Music Group. Ndërsa në youtube është publikuar nga platforma më e madhe shqiptare ArkivaShqip.
https://youtu.be/SpHkvMoE19A

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *