Nikollë Nikprelaj gati duetin e bukur me të birin

Ai është një prej artistëve më të dashur shqiptar e kudo në çdo cep të botës super i kërkuar. Po flasim për këngëtarin Nikollë Nikprelaj i cili këtë herë do të sjellë një bashkëpunim me djalin e tij, Albinin. Kënga mban titullin ” Linda” me muzikë nga Nurtel e klipi është xhiruar nga Max Production dhe do të publikohet shumë shpejt, madje ata kanë firmosur edhe kontratën me kanalin më të madh muzikor Arkiva Shqip. Ka nisur kureshtja e madhe për ta pritur këtë këngë mes këngëtarit të njohur dhe një tjetri artisti që po vjen nga familja e tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *