Nganjëher vjehrra më duket si ato k*** , Kur të vin mysafirt fillon të gënjej gjëra të ndryshme dhe…!

Nganjeher vjehrra me duket si ato k*** , Kur te vin musafirt fillon te genjej gjera te ndryshme dhe – Oj qikaa po du kshilla prej juvee se du me plasen krejt.jam e martume qe ni vjet jetoj me familjen e burrit vllaznit prind une jam nusja e par nket familje me burr teper mir e kom quu amo vjerra shum pom perzihet n’jet ohh ma hanger shpyrtin qka ka tesh qe du me ble unee qohet te njejten ja blen qikes vet e ka ni qik tmartumee amo veqq te naa rin me fmit e vet ni dit mos me ardhen qika e vet me fmit kjameti bohet,me dhom te fjetjes me dimija me dallam me ka krejt ajo i ka zgedh unee skom pas drejt sen me folen pom pelqen kjo ose kjoo,osht qasi rrotsame sa qe kush nuk munet me pa ato qe osht nervoz veq tu kesh rrin kaniher ma qon mallin si ato K** qe hingerizen ton kohen smet ven pa shku bir pa hii,kur du une me shku dikun i qon hunt pse spi ves krejt me ren me vjerri me kunet qe po dal a knj kush tvjen ju thot unee rejen perkurgjo se nali me neve ska pun veq me burr tvet let mirret vesh,e bon veten tmir thu qe ska me ktoo allton osht,mytet tu e livdu veten o Zot thu njeri mat mir ska,rrin veq ntelefon tu folen me motrat e ni dynja e marin naper goj edhe kur tvjen momenti mu pa me qat person qe e ka keshen e livdon thuti qe mashum se motrene don, shpesh her kur tr fol ne tel met familjes tvet ju thot po duhet me ngu rejen ndesh mu kan mir a nfakt krejt e kunderta osht,ja ka nis tash edhe burrin mnyr indirekte me ma shti ,nusja filanit kish vesh ksi kish vesh asi etj.. si ka hijeee gru e martume pa kokerr marifeti,niher i pata kallxu burrit qeshtu po ma bon nuk besojke thojke nana jem so qeshtuu se kjo nersy djembe tvet pul bohet thuti njeri mat mir ska amo djemt ton kohen npun spe shofin qka po bon kjo ,vjerri osht i urt ohh bubrrecin me kom se shkel kjoo mytet tuj bertit aj si gjynah veq e kshyr .qika e vet shum rrall i shkon te vjerra vet qkas e mson qysh me u sill me vjerren per tkeqq a knej mthot kto trejat pa marifet as spo din as spo ngojn shummm pom gjun kungjaa besom qe nuk po di qfar zgjidhje me gjeten boll po munona me ja bo punt krejt sen mos mej lan edhe apet e pa knaqet sit bohet me dikon veq veshum veq folin edhe e di qe per muee fol se i kom ni fjalt.. zgjidhje skom mu nda prej vjerrive se burri tu kry shkoll osht,amo ju lutna jepnum naj kshill se qka me boo

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *