Lajmet e fundit
Kryefaqja / ShowBiz / “Na vijn qikat nga Shqiperia” Kënga e re nga Ylber Ajrizaj

“Na vijn qikat nga Shqiperia” Kënga e re nga Ylber Ajrizaj

Ylber Ajrizaj njihet si këngëtar i shumë hiteve dhe si i till ai para sezonit veror ka filluar dhe punen për lansimin e këngës së re. Kënga mban titullin “Na vinn qikat nga Dhqiperia “ dhe sipas gjitha gjasave do jetë hiti që do na përcjell në ditet e nxeta

Rreth a redaktor

Shikoni Gjithashtu

Kjo punëtore ndërtimi po çmend të gjithë meshkujt, mësohet arsyeja

Pasi punonjësja 26-vjeçare e ndërtimit, Nicke Lambert u ndalua dhe u fotografua gjatë një dite …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money