Lumni Aliu vjen me ‘Sabr’, këngë verore që i kushtohet dashurisë (Video)

Ylli i ri i muzikës, Lumni Aliu ka ardhur me projektin më të ri të titulluar ‘Sabr’, një këngë mjaft ritmike dhe me tematikë dashurie, ku këngëtari kosovar që jeton në Zvicër e ka publikuar pak ditë më parë por edhe është pëlqyer shumë nga publiku. Në këtë këngë Lumni i këndon dashurisë dhe me një tekst fantastik. Për të dëgjuar më shumë këngën mjafton të klikohet linku në vazhdim:
https://www.youtube.com/watch?v=X_tZgtMw4fg

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *