Lajmet e fundit
Kryefaqja / ShowBiz / Lori sjell baladën “Një takim”, gjithçka perfekte

Lori sjell baladën “Një takim”, gjithçka perfekte

Ajo kishte folur pak kohë më parë se po bënte gati një nga baladat e saja më të bukura, e imagjinoni kur ajo e ka thënë kështu, ku ka shumë hite qoftë këngë ritmike qoftë balada. Po po kjo është artistja shumë e njohur dhe më e angazhuara e muzikës shqiptare Lori, e cila sapo ka sjellë këngën “Një takim”, një siper baladë kjo e mund të themi vetëm kaq ,gjithçka perfekte, që nga bashkëpunëtorët e këngës e deri te veshjet dhe realizimi i klipit. Kënga ka nisur të pëlqehet mjaft e ndërsa shihet edhe nga audienca dhe fansat që kanë nisur ta këndojnë atë duke realizuar edhe video nën kolonen zanore të kësaj balade vërtetë të bukur.

Rreth a redaktor

Shikoni Gjithashtu

Kjo punëtore ndërtimi po çmend të gjithë meshkujt, mësohet arsyeja

Pasi punonjësja 26-vjeçare e ndërtimit, Nicke Lambert u ndalua dhe u fotografua gjatë një dite …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money