‘Lila’ publikohet nga Dirty NP dhe Vasco

Një tjetër këngë dhe hit është publikuar nga dy këngëtarët Dirty NP dhe Vasco. Një këngë e realizuar edhe me videoklip e rrymës hip-hop ka ndezur dhe është pëlqyer jashtëzakonisht shumë nga publiku që nga lancimi i parë në platformën më të madhe në internet ArkivaShqip ku këngëtarët janë ndarë edhe të kënaqur nga bashkëpunimi i tyre.

Në vazhdim dëgjoni ‘Lila’

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *