Lajmet e fundit
Kryefaqja / Ballina / Ky është djaloshi që mban mend gjithçka (VIDEO)

Ky është djaloshi që mban mend gjithçka (VIDEO)

A e mbani mend se çfarë keni bërë me 3 prill të vitit 2003? Ose çfarë kohe ka qenë me 27 mars të vitit 2007?

20 Vjeçari, një student britanez i quajtur Aurelien mundet. Ai është nga të paktët njerëz në botë që mahniten shkencëtarët. Ai është në gjendje të rizgjojë kujtimet edhe më të detajuara të jetës së tij.

Ai mend çdo gjë sikur të kishte ndodhur dje.

Aurelien është vënë tetë herë në test botëror për mbamendje nga eksperti i memories, profesori Giuliana Mazzoni.

Shikoni videon më poshtë dhe udhëtoni në misterin e trurit të këtij djaloshi të veçantë.

 

 

 

Rreth s.admin

Shikoni Gjithashtu

Gruaja që lindi 44 fëmijë

Një grua nga Uganda me 44 fëmijë, rrëfehet për jetën e saj Njerëzit ndonjëherë nuk …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by keepvid themefull earn money